Faq

1. Czym jest Worek.org i czemu ma służyć

Worek.org to odpowiedź na wszelkie śmietnikowe portale. Ma za zadanie wyłowić najciekawsze treści w internecie i posegregować je w odpowiednie kategorie tematyczne.

2. Najważniejsze elementy portalu.

Portal ma dwa zasadnicze elementy. Pierwszy to utworzenie nowego worka. Które pozwala na ustawienie nazwy, która jednocześnie będzie przedrostkiem adresu www(np. licealistki.worek.pl), tytułu, widocznego na pasku tytułu przeglądarki, opisu który będzie widoczny na najnowszej stronie każdego worka, oraz tagów, które pozwolą na łatwiejsze znalezienie worka w wyszukiwarce.

Drugi element jest powiązany z danym workiem, a jest nim dodawanie treści, które znajduje się na podstronie "dodaj",
np. nazwa-worka.worek.pl/dodaj/. Dodawać można :

  • Obrazki - Zwykłe, animowane, jpg, png, gify.
  • Tekst - Tekst w którym można używać podstawowych tagów BBCode([b]Pogrubienie[/b], [i]Kursywa[/i], [u]Podkreślenie[/u], [s]Przekreślenie[/s])
  • Filmiki YouTube

3. Zarządzanie workami.

Jeśli chcesz założyć, albo już założyłeś worek, to zarządzanie takowym jest dla ciebie rzeczą ważną. Link panelu z workami, linkami do zarządzania danym workiem, oraz liczbą ile nowych treści jest w worku, można znaleźć na samej górze strony. Link nosi nazwę Twoje worki. Na podstronie z wszystkimi twoimi workami masz nazwę i tytuł jako link do worka, ilość odwiedzin(zliczane raz na godzinę dla danego użytkownika), ilość treści na stronie głównej, oraz ilość treści w poczekalni. Dodatkowo są linki do edycji oraz do zarządzania/usuwania obrazkami.

Podstrona do edycji pozwala na kilka zasadniczych rzeczy :

  • Edycję tytułu, opisu, tagów
  • Dodanie bądź zmianę logo worka, które będzie widoczne na samej górze worka.
  • Dodanie bądź zmianę miniaturki worka, która będzie wyświetlana w różnych elementach serwisu Worek.org(np. przy wyszukiwaniu czy w rankingach)
Pewnie zadajesz sobie pytanie dlaczego nie ma zmiany przeznaczenia wiekowego worka. Znaczek 18+ oznacza że w worku są, były, bądź będą treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Zmiana statusu wiekowego nie oznacza zmiany treści. Więc jeśli naprawdę chcesz zmienić status wiekowy worka to skontaktuj się z nami przez email.

Podstrona do zatwierdzania i usuwania, jak sama nazwa wskazuje, pozwala zatwierdzać bądź usuwać treści(nie fizycznie, fizycznie treści usuwane są dopiero pewien czas po twoim usunięciu czyli odrzuceniu obrazka z danego worka). Poprzez pola na samej górze i na samym dole, możesz szybko zaznaczać wszystkie treści i w szybki sposób zarządzać treścią.

Worek.org - słowa kluczowe określające tematykę strony (rozrywka, kawały i żarty, śmieszne, filmiki, zdjęcia, obrazki, tapety, humor, dowcipy, tapety na pulpit, obrazki, obrazki na, śmieszne filmiki)
Polecamy Sendview.org Copyright © Worek.org